BANESA

Shitet nga: armend 01 Tet 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: at nik prela
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
shitet banesa ne rrugen e gjilanit mbrapa kishes katolike eshte ne katin e 5 ka sallon dhe kuzhin , nje dhom te fjetjes , ballkon , banjo , koridor dhe podrum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim