BANESE AFER SHKOLLES "GJON SERREQI"

Shitet nga: Hajrush 17 Maj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Banesa eshte e re, e pabanuar dhe moderne, i ka gjitha kushtet elementare per jetese (uje, rryme, ashensor etj.).ka dy dhoma nje banjo dy ballkona koridor dhe sallon. Gjindet afer shkolles Gjon Serreqi dhe vetem 5 min larg qendres se qytetit!
-97 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim