Banes 3 dhomshe, 96 m2, kati 2, Rr.Astrit Bytyqi

Shitet nga: Vizioni 23 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
●Objekt i ri ne "Lagjen e Re" i cili perfundon ne mujin maj 2016, ☆Investitor ☆HIT IMPERIAL☆
●Banes 3 dhonshe, 96m2, kati 2
●Gjendet afer shollave "Gjin Sereqi" dhe "Kuvendi i Arbrit"
●Ne banes jan te montuara rreletat complet si dhe elementet e sanitaris ne banjo.
●Per me shum informata lajmerohu ne tel.+377745241440 ose zvicer +41764193520 viber
Email. nehatosmani1982@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim