Banes 4 dhomshe, 123m2, kati 5 Rr.Lagjeja e re

Shitet nga: Vizioni 23 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

565 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 123 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Ferizaj
●Objek i ri i cili perfundon ne muajin Maj 2016
●Investitori☆HIT Imperial
●Banes 4 dhomshe, 123m2, kati 5
●Gjindet afer ndertesave te Viziinit S ne Lagjen e re
● Banesa ka te montuara rroletat complet dhe paisjet e sanitaris ne banjo e wc.
●Per ma shum informata lajmerohu ne tel.+37745241440 ose zvicerr +41764193520 viber
Email. nehatosmani1982@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim