Banes 78.5m2 lagje te re Kati 1,6,7,8

Shitet nga: Alban 03 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Banesa esht ndertim i ri dorzimi behet me 31korik 2016
Banesa ka keto karakteristika
Kati1 qmimi 520 dhe kati 6,7,8 qmimi 490
2dhoma gjumi sallon kuzhin
Interfon
Hapje e ders hyrjes me kod ose interfon
Lift me qip izzolim m standarde EU
Nxemje qendrore
Dritare me 3goma gjerman WINKHAUS
Oxhak
Ventillim ne kuzhin dhe banjo
Banjo e kompletuar me gjitha paisjet
Banesa e plotson gjitha kushtet
Investitor S-NA
Parking te mjaftueahem shkolla Gjon serreqi 500m ,spitali400m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim