Banes me qera FERIZAJ 85m2

Shitet nga: Every 01 Tet 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Zenun Beqa LLamella A Kati 5 nr 2
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Ferizaj
Kuzhina
2 Dhoma gjumi
1 paradhom (per garderob)
1 banjo me Lavatriqe
Sallon dhe Kuzhin me shport te druve dhe nxemje elektrike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim