Banes ne Ferizaj 115 m2 te tregu i gjelbert

Shitet nga: avdulla 06 Jan 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ferizaj tregu i gjelbert
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shes banesen 115m2 ne ferizaj te tregu i gjelbert ne katin e 9 banesa ka 2 dhoma gjummi sallon kuzhin banjo shpajz dhe terace
Per me shum informata kontaktoni 044228285
Kemi edhe tjera banesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim