Banes te rrethi ne Rrugen Regjep Bislimi Nr Sh002

Shitet nga: Vali 25 Sht 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa urgjent te rrethi në rrug te Gjilanit ish Napradaki banesa ësht ndertim i ri dhe permban 107m2 qmimi 50mi ero
Iautorizuar per shitje agjensioni Vali-Ferizaj

www.vali-ferizaj.weebly.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim