Banesa 100m2 KATI 6 qmimi i arsyeshem

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Erion 25 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Ferizaj
shitet banesa 100 m2
banesat jane ndertim i ri dhe gjinden ne fillim te rruges Gremes
banesa gjindet ne katin e 6-te ne fund te muajit mars dorezohen qelsat
banesa ka sallon-kuzhine
2 dhoma gjumi
banjo
teras
qmimi i arsyeshem
shitjen e mundeson agjensioni patunshmeris ERION ne Ferizaj
rrg 12 qershori mbrapa ish Ben-af
nr kontaktues
045 222 770
045 222 771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim