Banesa Ipet me Qira tek Kinemaja e re

Shitet nga: Blerim 10 Pri 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Ferizaj
Banesa ka 2 dhoma,2 tarasa, nje shpajz me banjo edhe koridori , gjendet n katin e 5 te banimit tek kinemaja e re.
Dhe bejm shitë-blerjen e banesave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim