Banesa 110 m

Shitet nga: baness 24 Jan 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Ndertesa gjindet ne lagjen e re perball qerdhes se femijeve te restorant Apollonia.Banesa ka dy dhoma gjumi nje sallon me kuzhin,dy banjo,nje depo,nje koridor dhe nje ballkon.Banesa gjindet ne katin e pare dhe eshte ndertim i ri,per me shum info imiharbi@hotmail.com ose telefoni 044244820
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim