Banesa 110 m2 ne lagjen e re

Shitet nga: Banesa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Ferizaj
Ndertesa gjindet ne lagjen e re perball qerdhes se femijeve te restorant Apollonia.Banesa ka dy dhoma gjumi nje sallon me kuzhin,dy banjo,nje shpajz,nje koridor dhe nje ballkon.Banesa gjindet ne katin e pare dhe eshte ndertim i ri,per me shum info imiharbi@hotmail.com ose telefoni 044244820
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim