Banesa 115m/2, 95 m/2 , dhe 84.70 m/2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: RIDI-EXCLUSIVE & Naseri 21 Maj 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten Banesat 115m2... 95m/2 ... 84.70m/2 banesat gjenden ne katin e katert (4) ne rrugen 12 qershori . Objekti eshte ne ndertim e siper Qmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim