Banesa 132 m2 kati i 4-te perballe shkolles ekon..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: agjensioni patunshmeris Erion 16 Tet 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 132 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten banesat njera 35m2 dhe tjetra 97 m2
banesat jane ngjitur njera me tjetren hymja e banesave me koridor te veqante
shiten se bashku ose ndaras
banesat gjinden ne katin e 4-te te banimit perballe shkolles ekonomike
te gatshme per banim
qmimi per m2 450 euro
mundesi nderrimi banesat me ndonje lokal deri ne 120 000 euro kati perdhes
shitjen e mundeson agjensioni patunshmeris Erion
numrat kontaktues
045 222 770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim