Banesa 47m2 qmimi 25000ero

Shitet nga: agjensioni PRONA 06 Nën 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
banesa eshte e mobiluar dhe gjindet ne katin e 2 banesa gjindet ne objektin e TMK eshte pron shqiptari bartja behet mrenda dites per me shum info kontaktoni agjensionin PRONA ne ferizaj TEL-045/521-736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim