Banesa 54m2

Shitet nga: kushtrim 27 Mar 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa 54m2 kati 2 i banimit banesa gjendet lagje e re Rr.Halim Spahia Ferizaj dhe ka nje dhom sallon kuzhin banjo e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim