Banesa 77m2 qmimi voliteshem

Shitet nga: PRONA 24 Krr 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
banesa eshte ne katin V dhe eshte e gateshme per banim banesa posedon sallon-kuzhin- 2 dhoma gjumi banjo-depo -terase etj qmimi fillestar eshte 500 euro per meter per me shum info TEL 045/521-736 APP,PRONA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim