Banesa 83m2 Ferizaj

Shitet nga: PRONA 24 Krr 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
banesa eshte 83m2 eshte ne katin VII ne lagjen e re ka II dhoma gjumi-sallonin me kuzhine banjo te madhe terase dhe eshte shume e pershtateshme per jetes qmimi eshte 38000 euro por ka mundesi bisedime rreth qmimit per me shum info TEL.045/521-736 APP,PRONA.gjindemi perball komunes ne FERIZAJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim