Banesa 84m2 ne lagje te re kati-1 e gatshme per ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: agjensioni patunshmeris Erion 11 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa ne lagje te re saktesisht ndertesa mbrapa gjimnazit
banesa ka 84 m2 dhe gjindet ne katin e pare te banimit
e gatshme per banim
ka sallon-kuzhin
2 dhoma gjumi
bano-teras
qmimi sipas marreveshjes
shitjen e mundeson agjensioni patunshmeris Erion-
rrg 12 qershori mbrapa Super viva apo ish Ben-af ne qender
numrat kontaktues
045 222 770
045 222 771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim