Banesa 92 m2 mbrapa stac.policor 36 000 eur

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: agjensioni patunshmeris Erion 24 Dhj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Ferizaj
SHitet banesa 92 m2 kati i 5-te mbrapa stacionit policor
banesa eshte ndertim e siper gati ne perfundim
banesa ka sallon-kuzhin
2 dhoma gjumi.
banjo-teras
dhe nje depo.
qmimi vetem 36 000 euro
per qdo informacion me te hollsishem na kontaktoni ne numrat +377 45 222 770(i njejti numer edhe viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim