Banesa 94m2 Rr. Rexhep Bislimi.

Shitet nga: Prona-E 20 Maj 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
Shitet Banesa
Rr; Rexhep Bislimi ka gilani
Banesa 1 ka 94m2 kati 1
Banesa posedon Sallon kuzhin, Banjo shpajz dhe dy dhoma gjumit.
Banesa nuk esht e gatshme per banim bahet me daten. 05.05.2016.Te interesuarit mund te kontaktoni
e-mail:shahini_genci@hotmail.com
mobi:045450605
049433023\
Shitjen e mundeson Agjensioni patundshmeris "PRONA-E"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim