Banesa 95.61m² ne lagjen e re kati I pare

Shitet nga: banesa 02 Gsh 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Ferizaj
Banesa ka siperfaqe 95,61m²:dy dhoma te fjetes,sallon+kuzhin,banjo+wc,depo,koridor dhe terase.
Banesa eshte ne katin e pare dhe ka pamje nga lindja dhe nga rruga kryesore e asfaltuar ASTRIT BYTYQI.
Lokacioni: lagjja e re (mbrapa gjimnazit) te "HITIMPERIAL".
Punimet perfundojn ne fund te vitit 2015.
Ky objekt ka dritare me roleta dhe eshte njeri prej objektve me te mira.
Cmimi 544 euro per 1m²
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim