Banesa Ne Fushe Kosove afer shk-Mihajl Grameno

Shitet nga: banesa 28 Maj 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Ferizaj
shitet banesa 112m/katror ne fushekosovee afer shkolles fillore "mihael grameno "
banesa ka 3 dhoma gjumi , salloni me kuzhine , banjo , shpajzi dhe 2 terrasa banesa eshte ne katin e shtate dhe eshte e sapo-ndertuar

investitori Nuri


BANESA ESHTE E PERFUNDUAR E GATSHME PER BANIM


cmimi sipas marreveshjes eshte i mundshem nderrimi me


gdgd


mundesohwt edhe nderrimi

BANESA DUHET MOBILUAR DHE ESHTE GATI PER BANIM
MUNDESOHET NDRRIMI ME NAJ VETURE TJERAT PARE
KURSE QMIMI ME PARA KESH ESHTE I VOLITSHEM
JU MIRE PRESIM NE NUMRIN KONTAKTUES12345Ju lutemi kontakti deri ne ora 20;30
df


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim