Banesa e re 92m2

Shitet nga: Rrahim 31 Mar 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa e re 92m2 ne qender te qytetit e ndertuar dhe rregulluar ne teresi ne baze te standardit kohore,cmimi i shitjes te baneses i arsyeshem dhe reale e cila eshte me kete perberje kuzhina e madhe me dhome ditore,dy dhoma gjumi,banje,ballkon,nxemje qendrore,internet,telefon. info.044/680-593, 044/215-152 ose ne E-mail
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim