Banesa me 70m2 ne rrugen "13 Qershori" Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmerise "Komfort" 13 Shk 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa me 70m2 , ne katin e pare e gatshme per banim,
Banesa ka nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo, terase.
Banesa gjendet ne rrugen 13 qershori dhe eshte e gatshme per banim.

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne Agjensionin e Patundshmerise "Komfort" ne Ferizaj Tel &Viber : +377 44 661 785 Tel: 049 503 513 ose ne E-mail: komfort-fr@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim