Banesa me 99 m2 kati i 5,Rr e Gremes,Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmerise "Komfort" 13 Shk 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 99 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa me 99 metra katror, banesa gjendet ne katin e 5-te, e cila perbehet nga dy dhoma gjumi, sallonin me kuzhine, banjo, terase dhe shpajz, Banesa gjendet ne rrugen e Gremes, cmimi sipas marreveshjes, Per me shume kontaktoni Agjensionin e Patundshmerise "Komfort", Ferizaj, tel (viber) +37744661785 (viber) & 049503513 ose e-mail: komfort-fr@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim