Banesa me tri dhoma gjumi kati i 6 Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmerise "Komfort" 13 Shk 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa me tri dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe terase.
Banesa gjendet e gatshme per banim, dhe eshte ne katin e 6-te te banimit.
Çmimi i baneses 350 € metri katror dhe gjendet ne rrugen e Varoshit
Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne Agjensionin e Patundshmerise "Komfort" ne Ferizaj Tel &Viber : +377 44 661 785 Tel: 049 503 513 ose ne E-mail: komfort-fr@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim