Banesa ne Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arti 28 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Ferizaj
Shesim banesa
gjithsej 2 banesa ato posedojn nga 107 m2 dhe 97 m2
500 euro metra2 ne to hyjn garazha dhe podrumi

nr : 044-863-189
#ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim