Banesa ne ferizaj

Shitet nga: Adnan 11 Mar 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Ferizaj
Shes banesa ne ferizaj qmimi me marrveshje ka banesa ne vende te ndryshme si dhe me m2 te ndryshme faliminderit per mirkuptim
Banesat gjinden ne rrug te gremes:
Te bardhi---92m2
Te syla ---92m2 si dhe 100m2

Banesa gjindet ne lagje te re
Te vizioni--126m2
Te jetoni--92m2

Banesa gjindet te stacioni i autobusav
Objekti o ndertim i ri ka 74m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim