Banesa ne qender 104m2 kati I

Shitet nga: PRONA 06 Shk 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
banesa eshte ne qender te qytetit eshte katin e pare eshte teresisht e mobiluar banesa posedon sallonin me kuzhine -2 dhoma gjumi-depon-banjo-dy terasa dhe garazhin per me shum info kontakto APP.PRONA TEL.045/521-736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim