Banesa ne qender kati 6

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PRONA 06 Nën 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa afer tregut gjelbert, ne rrugen Deshmoret e Kombit.
Banesa gjindet ne katin e 6 ka hapsire 90m2 me 2 dhoma gjumi, sallon, dhe kuzhine, gjithashtu posedon 2 ballkone njeri me pamje nga Lubeteni, dhe tjetri me pamje kah qyteti.
Banesa posedon ashensor, ngrohje qendrore, me kuzhine(pa mjete teknike), rolete te dritareve dhe eshte i gatshem per banim.

Per me shume info na kontaktoni te Agjensioni "Prona".

Agjensioni "Prona" mundeson shitjen e kesaj banese.

Kontaktet: 045/521-736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim