Banesa ne qender kati I afer kekut

Shitet nga: PRONA 20 Maj 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
Banesa eshte 72m2 posedon sallonin me kuzhin dhomen e gjumit dhomen e fmive banjo, 2 terasa me pamje ne qender dhe bodrumin banesa eshte ndertim i vjeter dhe gjindet ne katin e pare mbi embeltore banesa eshte prone shqiptari dhe bartja behet brenda dites qmimi eshte 37000 euro per me shum INFO 045/521-736 APP-PRONA qe gjindet perball komunes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim