Banesa ne qender te Ferizajit

Shitet nga: Bekim Lohaj 16 Shk 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Ferizaj
Banesa gjendet ne qender te Ferizajit perballe shkolles ekonomike Faik Konica dhe nga ana tjeter gjendet perballe Viva Fresh Store. Gjendet ne katin e trete te banimit. Ka 2 dhoma te fjetjes, nje sallon se bashku me kuzhinen, nje banjo dhe koridorin.
Banesa eshte e mobiluar me mobilje te ardhur nga Gjermania dhe shitet se bashku me mobilje. Ka gjithashtu dhe ashencorin i cili punon.
Numrat kontaktues ne Kosove jane : +37744121805 dhe +37744622367. Kurse per Gjermani +4917663710430
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim