Banesa ne shitje (lexo pershkrimin) 99.67m2

Shitet nga: Arsim Mahalla 09 Dhj 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Enver Topalli (Rruga e Gremes)
Sipërfaqe: 99.67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Ferizaj
Banesa ndodhet ne Rrugen e Gremes,
-Ka terracë
-Dy dhoma gjumi
-Ndërtesa e pajisur me Ashensor
-Ndërtesë e re
-Me hapësirë parkimi para dhe prapa ndërtesës dhe mundësi për blerjen e vendit të parkingut në podrum
Banesa gjendet ne katin e tete, çmimi i volitshëm dhe sipas marrëveshjes.
Vendodhja: Rruga e Gremes, shiko harten- Ndertesa ne fotografi
Kontakti: +37744167562 (mundeni edhe nepermjet viberit)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim