Banesa prej 60 deri ne 140m2 ne Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unik 06 Pri 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten banesat ne kompleksin banesor Ferizaji i Ri mbrapa Stacionit Policor ne Ferizaj

-Banesat kan renditje shum te mir dhe me infrastruktur moderne

-Madhesia e banesav esht prej 60 m2 deri 140 m2.Dhe mvaresisht prej kerkesave te konsumatoreve

-per me shum kontakton ne numer telefonit 045500558

Lagjja "Ferizaji i Ri"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim