Banesa prej 90m2 ne Ferizaj

Shitet nga: Bekim Lohaj 11 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Ferizaj
Banesa gjendet ne qender te Ferizajit perballe shkolles ekonomike Faik Konica dhe nga ana tjeter gjendet perballe Viva Fresh Store. Gjendet ne katin e trete te banimit. Ka 2 dhoma te fjetjes, nje sallon se bashku me kuzhinen, nje banjo dhe koridorin.
Banesa eshte e mobiluar me mobilje te ardhur nga Gjermania dhe shitet se bashku me mobilje. Ka gjithashtu dhe ashencorin i cili punon.
Numrat kontaktues ne Kosove jane : +37744121805 dhe +37744622367
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim