Banesa shitet; 105 m2 (3+1) ne hyrje te rruges ..

Shitet nga: Bujar bekreshi 15 Mar 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
Banesa shitet:
Kuadratura: 105 m2
Kati: IV (katert)
Oraganizimi i mbrendshem ; qendrimi ditor+
kuzhina , tri dhoma gjumi , banjo , Wc ,
Shpajz , teras dhe kend te veqant per
Rroba .
Banesa gjendet ne.
Rr. Enver Topalli (Rruga e Gremes)
Banesa esht e paisur me leje ndertimi.

Kontakti: Tel ; 045689870 ; 044 252 882
Wiber +377 45 689 870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim