Banesa te Tregu Ferizaj

Shitet nga: Arben 01 Nën 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Te tregu, afer Univerzitetit AAB
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Ferizaj
Shitet Banesa 110m2 ; Kati 7 - 400 euro per meter

Te tregu afer Univerzitetit AAB, 400E metra Banesa ka 3 dhoma te fjetjes me sallon dhe kuzhin 2 ballkona, 2 banjo, ka lift, jepet edhe me qera 300 euro ne mujt

Tel 045 220 246 ose viber,,,,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim