Banesa te Tregu afer AAB s Ferizaj

Shitet nga: Armend 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Banesa 110m2 - Kati 7 - 400 euro per meter

Te tregu afer Univerzitetit AAB, 400E metra Banesa ka 3 dhoma te fjetjes me sallon dhe kuzhin 2 ballkona, 2 banjo, ka lift tipi ma ri modern.

Tel 045 220 246 ose viber....

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim