Banesa

Shitet nga: bashkim ramadani 04 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Ferizaj
Ipet banesaa me qira banesa gjendet ne qender ferizaj objekti kinemaja e re ka 105 metra katrore dhe eshte e mobiluar uje 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim