Banesa

Shitet nga: oliver 22 Sht 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga 12 Qershori
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Ferizaj
Shes banesën tredhomëshe prej 85 m/2 në qendër të Ferizajit, rruga “12 Qershori”, prapa Supervivës, banesa përbëhet nga 2 dhoma të fjetjes dhe 1 dhomë dite, me dy ballkone, salloni me trapezari dhe kuzhinë, shpajzë, banjo, nxemje qendrore, ujë 24 orë, kati VII, pozita juglindje. Me dokumentacion të rregullt, përkthimi i menjëhershëm në gjykatë. Çmimi 500 Eu/m2 (42.500,00Eu), i negociueshëm. Info Tel. 044/049 – 159 – 564, 038 – 557 – 293
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim