Banesa

Shitet nga: prona 07 Dhj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga gjilanit
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Ferizaj
banesa gjindet ne rr.gjilanit me saktesisht perball market VJOSA banesa eshte ndertim i mehershem por eshte e rinovuar teresisht eshte katin II dhe eshte e gateshme per banim .renditja,sallon-kuzhin-dhome gjumi-dhome per femij-banjo-dhe terase me pamje nga rruga qmimi eshte 34000 euro per me shum tel-044 201 826
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim