Banesa

Shitet nga: Tafa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa me siperfaqe 90 m2 ne katin e 3-të te nderteses, 2+1+ ballkon + banjo dhe WC me dritare,uje 24 ore me punime shum cilesore, i ndriquar nga dielli gjate gjithe dites.
Banesa gjindet ne rrugen "12 qershori" afer xhamis se madhe Ferizaj.
Per me shum info tel: 044/983/862
Dhe viber +44 7951 670235
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim