Banesat ne Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: RIDI-EXCLUSIVE.SHPK 11 Maj 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: FERIZAJ
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten banesa prej 115 m² dhe 95 m² , banesa 115 m² ka 3 dhoma gjumi , dhomen e ndejes me kuzhin , shpajzin, 2 banjo dhe taras banesa gjindet ne katin e 3 te banimit , banesa 95 m² ka 2 dhoma gjumi, dhomen e ndejes me kuzhin dhe nje banjo banesa gjindet ne katin e 4 te banimit .
Tel 044148097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim