Banesat rr.gremes 75M2-86M2-98M2-80M2-110M2 -92M..

Shitet nga: prona 06 Nën 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Ferizaj
banesat shitem me qmime te ndryshme duke filluar nga 450eurom2 dhe duke filluar nga kati II kto banesa jan te veqanta sepse 20 ari parke jan per lojra per femij per me shume info TEL.045/521-736,APP.PRONA-FERIZAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim