Banese dydhomeshe ne Ferizaj 39m katror, kati i ..

Shitet nga: Shemsi 25 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 39 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet banesa ne ferizaj, lagjja Kemajl Hetemi afer ambulances, banesa eshte ne gjendje te rregult me dokumentacion, ka 39 m kateror, eshte ne katin e dyte dhe ka dy dhoma, sallon kuzhine bashk dhe nje dhome te fjetjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim