Banese me qera ne Ferizaj

Shitet nga: Muzafer 02 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190 m2
Komuna: Ferizaj
Rruga 12qershiri 35\a
Japim banesen me qira e mobiluar dhe e gatshme per banim
mund te kontaktoni ne tel. Apo ne vijber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim