Banese me qera ne Ferizaj

Shitet nga: Ipet me Qera Banesa 07 Pri 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 34 m2
Komuna: Ferizaj
Ipet Banesa me qera e cila gjendet në rrugën "Dëshmorët e Kombit" në Ferizaj përball Shkollës Ekonomike "Faik Konica"ka 34 m2 një dhomë, korridor ,banjo ,dhe taras ...Gjithashtu është e pajisur me lift ,banesa është e mbushur me mobile që nevoijten për kushte banimi.Për informata më të hollësishme ju lutem kontaktoni në këta numra telefoni me respekt F.K 045/514-636
044/679-921
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim