Banese me qira nje dhome gjumi , sallon, kuzhine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni i Patundshmerise "Komfort" 26 Mar 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Ferizaj
Leshohet banesa me qira , e cila gjendet ne katin e katert ne rrugen e Varoshit. Banesa eshte e mobiluar me mobilje te reja dhe nuk ka banuar askush me perpara. Leshohet vetem per kohe afatgjate.

Çmimi sipas marreveshjes.


Per me shume , kontakto agjensionin e patundshmerise " Komfort" ne Ferizaj

E-mail: komfort-fr@hotmail,com

Tel: 044 661 785 & 049 503 513
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim