Banese ne Ferizaj

Shitet nga: Murat 23 Mar 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Ferizaj
Shtëpi me qera.Ështe e mobiluar me të gjitha paisjet duke filluar nga TV,makina larse rrobav,shporet elektrik,frigorifer,thithese elektrike etj.Ka parkingun ka bodrumin te cilin mund ta përdorni per dru apo diç tjetër.Shtëpia nuk ka asgja të perbashket,Shtëpia gjindet para se munda rruga Pleshin Nerodime përball Kedsit ne Sokakun 10 metra mbrendsi Shtëpia gjindet ne rrugic te mbyllur dhe është shumë e qetë nga veturat.Për ma shumë shiqo fotot ose më kontakto me number 044 363 701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim